Directie & bestuur

De directie van WNK Personeelsdiensten bestaat uit:

 

Algemeen directeur
Dhr. W. (Willem) van Eijk
Algemeen directeur
WNK Personeelsdiensten
w.van.eijk@wnk.nl

De samenstelling van het algemeen Bestuur WNK per 12 december 2019:

 

Schermafbeelding 2019-06-17 om 15.34.52 Voorzitter
Dhr. F. (Falgun) Binnendijk
Wethouder gemeente Castricum
Partij: CDA
falgunbinnendijk@debuch.nl
Secretaris
Dhr. W. (Willem) van Eijk
Algemeen directeur
WNK Personeelsdiensten
w.van.eijk@wnk.nl
Elly-Beens Mevr. E. (Elly) Beens-Woudenberg
Wethouder
gemeente Heiloo
Partij: CDA
e.beens@heiloo.nl
Paul-Verbruggen Dhr. P.G.M. (Paul) Verbruggen
Wethouder
gemeente Alkmaar
Partij: PVDA
pverbruggen@alkmaar.nl
Dhr. A. (Antoine) Tromp
Wethouder
gemeente Bergen
Partij: D66
a.tromp@bergen-nh.nl
Schermafbeelding 2019-06-17 om 15.39.07 Dhr. B.J.N. (Bert) Fintelman
Wethouder
gemeente Heerhugowaard
Partij: CDA
b.fintelman@heerhugowaard.nl
M.L.Reijven Dhr. M.L. (Marcel) Reijven
Wethouder
gemeente Langedijk
Partij: PVDA
m.reijven@gemeentelangedijk.nl

 

De samenstelling van het dagelijks Bestuur WNK per 23 mei 2019:

 

Schermafbeelding 2019-06-17 om 15.34.52 Voorzitter
Dhr. F. (Falgun) Binnendijk
Wethouder gemeente Castricum
Partij: CDA
falgunbinnendijk@debuch.nl
Secretaris
Dhr. W. (Willem) van Eijk
Algemeen directeur
WNK Personeelsdiensten
w.van.eijk@wnk.nl
Schermafbeelding 2019-06-17 om 15.39.07 Penningmeester
Dhr. B.J.N. (Bert) Fintelman
Wethouder gemeente Heerhugowaard
Partij: CDA
b.fintelman@heerhugowaard.nl
Elly-Beens Portefeuillehouder PZ
Mevr. E. (Elly) Beens-Woudenberg
Wethouder gemeente Heiloo
Partij: CDA
e.beens@heiloo.nl