De directie van WNK Personeelsdiensten bestaat uit:

Algemeen directeur

Dhr. W. (Willem) van Eijk
Algemeen directeur
WNK Personeelsdiensten
w.van.eijk@wnk.nl

De samenstelling van het algemeen Bestuur SORA per 1 januari 2022:

Voorzitter (per 10 maart 2022)

Dhr. R.G. (Robert) te Beest
Wethouder gemeente Alkmaar
Partij: CDA
rtebeest@alkmaar.nl

Secretaris

Dhr. W. (Willem) van Eijk
Algemeen directeur
WNK Personeelsdiensten
w.van.eijk@wnk.nl

Portefeuillehouder Personeelszaken

Mevr. E. (Elly) Beens-Woudenberg
Wethouder gemeente Heiloo
Partij: CDA
e.beens@heiloo.nl

Dhr. F. (Falgun) Binnendijk
Wethouder gemeente Castricum
Partij: CDA
falgunbinnendijk@castricum.nl

Dhr. A. (Antoine) Tromp
Wethouder gemeente Bergen
Partij: D66
a.tromp@bergen-nh.nl

Dhr. A. (Toon) Mans
Burgemeester gemeente Castricum
Partij: VVD
toonmans@castricum.nl

Dhr. P.F. (Pieter) Dijkman
Wethouder gemeente Alkmaar
Partij: VVD
pdijkman@alkmaar.nl

Dhr. G. (Gerard) Rep
Wethouder Dijk en Waard
Partij: Lokaal Dijk en Waard
g.rep@dijkenwaard.nl

Penningmeester (per 10 maart 2022)

Dhr. F. (Falco) Hoekstra
Wethouder gemeente Dijk en Waard
Partij: VVD
f.hoekstra@dijkenwaard.nl

Dhr. A.J. (Arend Jan) van den Beld
Wethouder gemeente Bergen
Partij: VVD
a.vandenbeld@bergen-nh.nl

Dhr. P.J.M. (Peter) van Diepen
Wethouder gemeente Heiloo
Partij: D66
p.vandiepen@heiloo.nl

Dhr. C.M. (Cees) Beentjes
Burgemeester gemeente Uitgeest
Partij: PU
c.beentjes@uitgeest.nl

Mevr. C.G. (Cecilia) van Weel-Niesten
Wethouder gemeente Uitgeest
Partij: UVP
c.vanweel-niesten@uitgeest.nl

De samenstelling van het dagelijks Bestuur SORA per 1 januari 2022:

Voorzitter (per 10 maart 2022)

Dhr. R.G. (Robert) te Beest
Wethouder gemeente Alkmaar
Partij: CDA
rtebeest@alkmaar.nl

Secretaris

Dhr. W. (Willem) van Eijk
Algemeen directeur
WNK Personeelsdiensten
w.van.eijk@wnk.nl

Penningmeester (per 10 maart 2022)

Dhr. F. (Falco) Hoekstra
Wethouder gemeente Dijk en Waard
Partij: VVD
f.hoekstra@dijkenwaard.nl

Portefeuillehouder Personeelszaken

Mevr. E. (Elly) Beens-Woudenberg
Wethouder gemeente Heiloo
Partij: CDA
e.beens@heiloo.nl

Directie en Bestuur